RÜYAM KIR BAHÇESİ

RÜYAM KIR BAHÇESİ

RÜYAM KIR BAHÇESİ

Rüyam Kır Bahçesi ailesi olarak, kır düğünü hayali kuran çiftlerimize rüyalarındaki düğünü yaşatmak için hizmet vermekteyiz. Bahçemiz 5000 m² olup 1000 kişilik kapasiteye sahiptir. Atların, yemyeşil ağaçların arasında ortamı aydınlatan doğal ışıklandırmalar ile rengarenk çiçeklerin, çeşitli meyve ağaçlarının ve misafirlerinize özel çardakların ortasında bulunan havuzumuz ile kır bahçemizde kır düğünü, kına gecesi, sünnet, nişan, at binme, eğitmenlerimiz ile binicilik eğitimi imkanı, toplu yemekler, hafta sonlarında serpme kahvaltı, semaver, nargile, çocuklar için oyun parkı, açık hava doğum günü partileri, havuzbaşı ve her türlü organizasyonlarla hizmetinizdeyiz. İsteyen çiftlerimize sahneye atla gelme imkanı sunmakta ve güler yüzlü personelimizle işbirliği içinde siz değerli müşterilerimize hizmet etmekteyiz. Ayrıca düğün esnasında misafirlerinizin çocuklarıyla ilgilenen görevlilerimiz de bulunmaktadır. Yeşilin her tonunu görebileceğiniz, şehrin stresinden uzak, havuzbaşında, rüyam kır bahçesi müşterilerine uygun fiyatlarla rüya gibi bir gün yaşamak ister misiniz ? :) Bugüne kadar bizleri tercih eden yüzlerce ailemize teşekkür eder, mutluluklarını bizlerle paylaşmak isteyen diğer ailelerimizle de birlikte olmak dileğiyle..

Haftasonu Kahvaltı & Yemek

Haftasonu Kahvaltı & Yemek

Haftasonlarında zengin serpme kahvaltımız içinde arasıcaklarımız da dahil 24 çeşit ikramımız, sınırsız çayımız ve pazar günleri ayrıca anne eli değmiş gözlememiz mevcuttur. Gün içinde ise ızgara çeşitlerimiz hizmetinize sunulmaktadır. Ramazan ayında ise akşamları toplu iftar yemeği organizasyonu yapılmaktadır.

Havuz Başında Kır Düğünü

Menülerimiz, et menü, tavuk menü ve kokteyl menü olmak üzere 3 çeşit olup içeriğinde sürpriz ikramlar da yer almaktadır. Misafirlerinize enfes lezzetler eşliğinde, şehrin yorucu temposundan uzak, yeşilin maviyle buluştuğu bahçemizde, her yöreye uygun ayarladığımız özel sanatçılarımızla, eğlenceli, hafızalara kazınacak, rüyalarınızdaki gibi bir kır düğününü yaşatmak istiyorsanız siz isteyin biz yaşatalım..

Siz değerli müşterilerimize güler yüzlü personelimizle en iyi imkanı en uygun fiyatlarla sunmaktan onur duyarız..

Kır Nikahı

Çiçekler arasında, yeşilin her tonunu görebileceğiniz, mavimizin de bulunduğu havuzlu bahçemizde mutluluğa atacağınız ilk adımda, hayatınızın en anlamlı “Evet”ini bahçemizde söylemek ister misiniz ? :)

Toplantı & Seminer

Şehrin stresinden uzak verimli bir toplantı ortamı yaşatmak adına bahçemiz hizmetinizdedir. Yoğun iş temposunun arasında yapacağınız toplantıları veya vereceğiniz seminerleri; yemyeşil, doğal kır bahçemizde yaparsanız, tempolu iş yaşamının stresinden biraz olsun uzaklaşarak verimli sonuçlar alabilirsiniz.

Sünnet Düğünü

Minik adamların bu özel gününde yeşil bahçemizi nazarlara karşı mavilerle süsleyerek hayallerinizdeki gibi bir sünnet düğününü gelin birlikte organize edelim :)